DUYURU 1 Test Link
DUYURU 2 Test Link
DUYURU 3 Test Link

Konu: [HABER] ETS 2 VE ATS Güncellemeler Günü
#1
ETS 2 1.25 ATS 1.4 Güncellemesi yayınlandı.

Biz Euro Truck Simulator 2 için nihai American Truck Simulator 1.4 güncelleştirmesi sürümü ve 1.25 artık Steam üzerinden kullanılabilir olduğunu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Açık Beta süresince görüşlerinizi ve hata raporları ile emeği hepinize büyük teşekkürler! Şimdi bu güncellemeleri ile birlikte temel özellikleri özetlemek edelim:

*Tamamen DAF XF yenilenen  - eski modeli yeniden işlenmiş ve birçok alanda bunu geliştirilmiş dokular detay artmış ve parça epeyce yenilenmiş ettik.

resim

resim

*Römork seçimi - Yeni bir iş pick up zaman verilen kargo için kullanılabilir alternatif römork stilleri veya dokular olduğunu bulursa oyun şimdi size römork göz (veya römork kendisi) değiştirmek için bir şans verecektir. Daha da iyisi, buna da modded römorklar ile çalışır.

*Özel Direksiyon simidi pozisyon  size mükemmel sürüş pozisyonu oluşturmak, böylece direksiyon kolonunun eğimini ayarlamak veya teleskop için izin -You'll.

resim

Güncelleme Steam üzerinden kullanıcılara sunuldu.(07.09.2016)

İyi oyunlar. Gulumseme
Ara
Cevapla
#2
Bilgilendirme için teşekkürler.  Spr Sig
Gülüşün Her Şeye Yeter.
Küçük Mutlulukları Onun Neşesinde Bulursun.
Herkesin Bir Gideni Vardır, İçinden Bir Türlü Uğurlayamadığı.
  • Razer Kraken 7.1 USB
  • Razer Hammerhead V2
  • Razer Blackwidow X Chroma
  • Razer Firefly Gaming Mousepad
  • Razer Mamba Chroma Tournament Edition
resim
resim
Cevapla
#3
Bilgiler için teşekkürler kardeşim.
resim
Ara
Cevapla
#4
Bilgiler için teşekkürler
resim

Ağla Sazım, Ağlanacak Zamandır...

Neşet Ertaş ❤︎
Ara
Cevapla


Anahtar Kelimeler

ETS 2 VE ATS Güncellemeler Günü indir, ETS 2 VE ATS Güncellemeler Günü Videosu, ETS 2 VE ATS Güncellemeler Günü online izle, ETS 2 VE ATS Güncellemeler Günü Bedava indir, ETS 2 VE ATS Güncellemeler Günü Yükle, ETS 2 VE ATS Güncellemeler Günü Hakkında, ETS 2 VE ATS Güncellemeler Günü nedir, ETS 2 VE ATS Güncellemeler Günü Free indir, ETS 2 VE ATS Güncellemeler Günü oyunu, ETS 2 VE ATS Güncellemeler Günü downloadKonuyu Okuyanlar
1 Ziyaretçi

Hızlı Menü: